KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688440
nr 1468 8440
Carl Oscar Nyström. Signerad Con, "Pakko Porjus". Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 78x124 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:28:43
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)